GIGABYTE B850M EAGLE WF6E | Gigabyte
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): B850M EAGLE WF6E
Prekės kodas (MPN): B850M EAGLE WF6E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | 215,09 € | ||
| S2 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. |
199,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.98 kg |
| Gross width (mm): | 275.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1024.00 g |
| Plastic (No PET): | 256.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.28 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 166 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The GIGABYTE B850M EAGLE WIFI6E motherboard offers a platform for building powerful PCs with features. It supports the AMD B850 chipset and is compatible with Ryzen 7000, 8000, and 9000 Series processors, ensuring versatility for various computing needs. Designed in a micro ATX form factor, this motherboard provides an efficient layout that can fit into smaller cases while offering connectivity options to enhance user experience. With four DIMM slots supporting DDR5 SDRAM, the motherboard allows for high-speed memory configurations up to 7950 MT/s, catering to computing tasks. It features an array of I/O ports, including USB 3.2 Gen 2, USB-C, HDMI, and DisplayPort, enabling seamless connectivity with devices. Additionally, the incorporation of high definition audio and thermal management features ensures that the system runs smoothly under demanding conditions. Funkcijos Supports Ryzen 7000/8000/9000 Series processors Four DIMM slots for DDR5 SDRAM up to 7950 MT/s Variety of I/O ports including USB-C and HDMI High definition audio output for immersive sound Integrated Wi-Fi 6E for fast wireless connectivity |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.98 kg |
| Gross width (mm): | 275.00 mm |
| Net weight: | 0.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1024.00 g |
| Plastic (No PET): | 256.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.28 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 166 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The GIGABYTE B850M EAGLE WIFI6E motherboard offers a platform for building powerful PCs with features. It supports the AMD B850 chipset and is compatible with Ryzen 7000, 8000, and 9000 Series processors, ensuring versatility for various computing needs. Designed in a micro ATX form factor, this motherboard provides an efficient layout that can fit into smaller cases while offering connectivity options to enhance user experience.
With four DIMM slots supporting DDR5 SDRAM, the motherboard allows for high-speed memory configurations up to 7950 MT/s, catering to computing tasks. It features an array of I/O ports, including USB 3.2 Gen 2, USB-C, HDMI, and DisplayPort, enabling seamless connectivity with devices. Additionally, the incorporation of high definition audio and thermal management features ensures that the system runs smoothly under demanding conditions.
Funkcijos
Supports Ryzen 7000/8000/9000 Series processors
Four DIMM slots for DDR5 SDRAM up to 7950 MT/s
Variety of I/O ports including USB-C and HDMI
High definition audio output for immersive sound
Integrated Wi-Fi 6E for fast wireless connectivity