Gigabyte B840M DS3H WIFI6 (rev. 1.1)
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): B840M DS3H WF6
Prekės kodas (MPN): B840M DS3H WF6
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 176,77 € | |
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. |
- | 181,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 327.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 145 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
GIGABYTE B840M DS3H WF6 AM5 4xDDR5 4xSATA 2xM.2 |
| Gross depth (mm): | 327.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 145 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
GIGABYTE B840M DS3H WF6 AM5 4xDDR5 4xSATA 2xM.2