Gigabyte B760M DS3H AX DDR4 1.0 M/B Processor family Intel Processor socket LGA1700 DDR4 DIMM Memory slots 4 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 4 Chipset Intel
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 138,10 € | |
| S2 | - / - | - | 145,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.22 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Intel B760 Express |
| Producer product name: | B760M DS3H AX DDR4 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Palette Qty: | 339 pc(s) |
Funkcijos Intel Socket LGA 1700 Unparalleled performance Dual channel DDR4 Next generation storage M.2 thermal guard EZ-Latch Fast networks Extended connectivity Smart Fan 6 Q-Flash Plus |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.22 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | Intel B760 Express |
| Producer product name: | B760M DS3H AX DDR4 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Palette Qty: | 339 pc(s) |
Funkcijos
Intel Socket LGA 1700
Unparalleled performance
Dual channel DDR4
Next generation storage
M.2 thermal guard
EZ-Latch
Fast networks
Extended connectivity
Smart Fan 6
Q-Flash Plus