Gigabyte B650M DS3H 1.0 M/B Processor family AMD, Processor socket AM5, DDR5 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset B650, Micro ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 152,58 € | |
| S2 | - / - | 186,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 68.00 mm |
| Gross weight: | 1.17 kg |
| Gross width (mm): | 268.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | B650 |
| Producer product name: | B650M DS3H 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Palette Qty: | 351 pc(s) |
Funkcijos AMD socket AM5 Unparalleled performance Dual channel DDR5 SuperSpeed storage Advanced thermal design and M.2 thermal guard PCIe x16 EZ-Latch with quick release and screwless design Fast networks Extended connectivity Smart Fan 6 Q-Flash Plus |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 68.00 mm |
| Gross weight: | 1.17 kg |
| Gross width (mm): | 268.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | B650 |
| Producer product name: | B650M DS3H 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Palette Qty: | 351 pc(s) |
Funkcijos
AMD socket AM5
Unparalleled performance
Dual channel DDR5
SuperSpeed storage
Advanced thermal design and M.2 thermal guard
PCIe x16 EZ-Latch with quick release and screwless design
Fast networks
Extended connectivity
Smart Fan 6
Q-Flash Plus