Gigabyte B650 UD AX | Processor family AMD Ryzen | Processor socket AM5 | DDR5 | Number of SATA connectors 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 159,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.74 kg |
| Gross width (mm): | 335.00 mm |
| Net weight: | 1.54 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 119 pc(s) |
| Processor family: | AMD Ryzen |
| Supported memory types: | DDR5 |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Producer product name: | B650 UD AX |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.74 kg |
| Gross width (mm): | 335.00 mm |
| Net weight: | 1.54 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 119 pc(s) |
| Processor family: | AMD Ryzen |
| Supported memory types: | DDR5 |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Producer product name: | B650 UD AX |
| Warranty: | 36 month(s) |