Gigabyte B550M K 1.0 M/B Processor family AMD Processor socket AM4 DDR4 DIMM Memory slots 4 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 4 Chipset AMD B550 Micro ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 20 vnt. 2026-05-27 - / 20 vnt. | - | 92,82 € | |
| S2 | 38 vnt. 1-5 d.d. 38 / - vnt. |
- | 95,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.11 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 0.99 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B550 |
| Producer product name: | B550M K 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
| Palette Qty: | 296 pc(s) |
Funkcijos Dual channel ECC/non-ECC unbuffered DDR4, 4 DIMMs Ultra durable PCIe 4.0 Ready x16 Slot Dual ultra-fast NVMe PCIe 4.0/3.0 M.2 connectors High quality audio capacitors and audio noise guard for ultimate audio quality GbE LAN with bandwidth management Rear DisplayPort and HDMI for multi-display support Smart fan 5 features multiple temperature sensors, hybrid fan headers with fan stop Anti-sulfur resistors design |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.11 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 0.99 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B550 |
| Producer product name: | B550M K 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
| Palette Qty: | 296 pc(s) |
Funkcijos
Dual channel ECC/non-ECC unbuffered DDR4, 4 DIMMs
Ultra durable PCIe 4.0 Ready x16 Slot
Dual ultra-fast NVMe PCIe 4.0/3.0 M.2 connectors
High quality audio capacitors and audio noise guard for ultimate audio quality
GbE LAN with bandwidth management
Rear DisplayPort and HDMI for multi-display support
Smart fan 5 features multiple temperature sensors, hybrid fan headers with fan stop
Anti-sulfur resistors design