Gigabyte B550 AORUS ELITE V2 1.0 Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Chipset AMD B, ATX
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): B550 AORUS ELITE V2
Prekės kodas (MPN): B550 AORUS ELITE V2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 149,79 € | |
| S2 | - / - | - | 158,78 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 310.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.85 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | B550 AORUS ELITE V2 1.0 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Compatible processor series: | Compatible with 3rd generation AMD Ryzen processors |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The falcon with its sharp gaze dominates the darkness of night in the same manner that AORUS lighting illuminates the B550 AORUS Elite V2. Funkcijos Advanced thermal design with enlarged surface heatsinks Durable PCIe 4.0 x16 slot Blazing-fast LAN with bandwidth management Front USB 3.2 Gen1 Type-C and DisplayPort & HDMI for multiple displays Supports addressable LED & RGB LED strips Pre-installed I/O shield for easy and quick installation |
| Gross depth (mm): | 310.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.85 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | B550 AORUS ELITE V2 1.0 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Compatible processor series: | Compatible with 3rd generation AMD Ryzen processors |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The falcon with its sharp gaze dominates the darkness of night in the same manner that AORUS lighting illuminates the B550 AORUS Elite V2.
Funkcijos
Advanced thermal design with enlarged surface heatsinks
Durable PCIe 4.0 x16 slot
Blazing-fast LAN with bandwidth management
Front USB 3.2 Gen1 Type-C and DisplayPort & HDMI for multiple displays
Supports addressable LED & RGB LED strips
Pre-installed I/O shield for easy and quick installation