GIGABYTE B450M DS3H WIFI AM4
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): B450M DS3H WIFI
Prekės kodas (MPN): B450M DS3H WIFI
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 105,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte B450M DS3H WIFI - 1.0 - motherboard - micro ATX - Socket AM4 - AMD B450 |
| Product type: | Motherboard - micro ATX |
| Chipset type: | AMD B450 |
| Processor socket: | 1 x Socket AM4 |
| Compatible processors: | Ryzen (supports 1st,2nd and 3rd Generation Ryzen / Ryzen with Radeon Vega Graphics and 2nd Generation Ryze |
| Max ram size: | 64 GB |
| Ram supported: | 4 DIMM slots - DDR4, non-ECC, ECC (operate in non-ECC mode), unbuffered |
| Storage ports: | 4 x SATA-600 (RAID), 1 x M.2 |
| Usb / firewire ports: | 4 x USB 3.1 Gen 1 + 4 x USB 2.0 + (2 x USB 3.1 Gen 1 + 4 x USB 2.0 via headers) |
| Max allocated ram size: | 2 GB |
| Audio: | HD Audio (8-channel) |
| Lan: | Bluetooth, Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac |
Aprašymas GIGABYTE M.2 solution offers considerably faster storage performance and support for PCIe and SATA interfaces for M.2 SSD devices. Funkcijos Ultra-Fast PCIe Gen3 x4 M.2 with PCIe NVMe & SATA mode support High quality audio capacitors and audio noise guard design Smart Fan 5 features 5 temperature sensors and 2 hybrid fan headers with Fan Stop |
| Product description: | Gigabyte B450M DS3H WIFI - 1.0 - motherboard - micro ATX - Socket AM4 - AMD B450 |
| Product type: | Motherboard - micro ATX |
| Chipset type: | AMD B450 |
| Processor socket: | 1 x Socket AM4 |
| Compatible processors: | Ryzen (supports 1st,2nd and 3rd Generation Ryzen / Ryzen with Radeon Vega Graphics and 2nd Generation Ryze |
| Max ram size: | 64 GB |
| Ram supported: | 4 DIMM slots - DDR4, non-ECC, ECC (operate in non-ECC mode), unbuffered |
| Storage ports: | 4 x SATA-600 (RAID), 1 x M.2 |
| Usb / firewire ports: | 4 x USB 3.1 Gen 1 + 4 x USB 2.0 + (2 x USB 3.1 Gen 1 + 4 x USB 2.0 via headers) |
| Max allocated ram size: | 2 GB |
| Audio: | HD Audio (8-channel) |
| Lan: | Bluetooth, Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac |
Aprašymas
GIGABYTE M.2 solution offers considerably faster storage performance and support for PCIe and SATA interfaces for M.2 SSD devices.
Funkcijos
Ultra-Fast PCIe Gen3 x4 M.2 with PCIe NVMe & SATA mode support
High quality audio capacitors and audio noise guard design
Smart Fan 5 features 5 temperature sensors and 2 hybrid fan headers with Fan Stop