GIGABYTE B365M DS3H 1151
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): B365M DS3H
Prekės kodas (MPN): B365M DS3H
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 110,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte B365M DS3H - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1151 Socket - B365 |
| Product type: | Motherboard - micro ATX |
| Chipset type: | Intel B365 |
| Processor socket: | 1 x LGA1151 Socket |
| Compatible processors: | Pentium, Celeron, Core i5, Core i3, Core i7, Core i9 (supports 9th and 8th Generation Intel Core i3 / i5 / |
| Max ram size: | 64 GB |
| Ram supported: | 4 DIMM slots - DDR4, non-ECC, ECC (operate in non-ECC mode), unbuffered |
| Storage ports: | 6 x SATA-600 (RAID), 1 x M.2 |
| Usb / firewire ports: | 4 x USB 3.1 Gen 1 + 2 x USB 2.0 + (2 x USB 3.1 Gen 1 + 4 x USB 2.0 via headers) |
| Max allocated ram size: | 1 GB |
| Audio: | HD Audio (8-channel) |
| Lan: | Gigabit Ethernet |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas These motherboards are focused on delivering M.2 technology to enthusiasts who want to maximize their system's potential. Funkcijos Smart Fan 5 Intelligent fan control design Hybrid fan pin headers Quality audio capacitors |
| Product description: | Gigabyte B365M DS3H - 1.0 - motherboard - micro ATX - LGA1151 Socket - B365 |
| Product type: | Motherboard - micro ATX |
| Chipset type: | Intel B365 |
| Processor socket: | 1 x LGA1151 Socket |
| Compatible processors: | Pentium, Celeron, Core i5, Core i3, Core i7, Core i9 (supports 9th and 8th Generation Intel Core i3 / i5 / |
| Max ram size: | 64 GB |
| Ram supported: | 4 DIMM slots - DDR4, non-ECC, ECC (operate in non-ECC mode), unbuffered |
| Storage ports: | 6 x SATA-600 (RAID), 1 x M.2 |
| Usb / firewire ports: | 4 x USB 3.1 Gen 1 + 2 x USB 2.0 + (2 x USB 3.1 Gen 1 + 4 x USB 2.0 via headers) |
| Max allocated ram size: | 1 GB |
| Audio: | HD Audio (8-channel) |
| Lan: | Gigabit Ethernet |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
These motherboards are focused on delivering M.2 technology to enthusiasts who want to maximize their system's potential.
Funkcijos
Smart Fan 5
Intelligent fan control design
Hybrid fan pin headers
Quality audio capacitors