GIGABYTE AORUS RX6750 XT ELITE 12GB
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-R675XTAORUS E-12GD
Prekės kodas (MPN): GV-R675XTAORUS E-12GD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 651,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte AORUS Radeon RX 6750 XT ELITE 12G - graphics card - Radeon RX 6750 XT - 12 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | AMD Radeon RX 6750 XT |
| Memory: | 12 GB GDDR6 |
| Boost clock: | 2623 MHz |
| Stream processors: | 2560 |
| Effective memory clock: | 18000 MHz |
| Memory interface: | 192-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 2 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 5.6 cm x 29.6 cm x 11.7 cm |
| Manufacturer warranty: | 4-year warranty with product registration |
GIGABYTE AORUS RX6750 XT ELITE 12GB GDDR6 2xDP 2xHDMI |
| Product description: | Gigabyte AORUS Radeon RX 6750 XT ELITE 12G - graphics card - Radeon RX 6750 XT - 12 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | AMD Radeon RX 6750 XT |
| Memory: | 12 GB GDDR6 |
| Boost clock: | 2623 MHz |
| Stream processors: | 2560 |
| Effective memory clock: | 18000 MHz |
| Memory interface: | 192-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 2 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 5.6 cm x 29.6 cm x 11.7 cm |
| Manufacturer warranty: | 4-year warranty with product registration |
GIGABYTE AORUS RX6750 XT ELITE 12GB GDDR6 2xDP 2xHDMI