GIGABYTE AORUS RTX4070Ti ELITE 12GB
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-N407TAORUS E-12GD
Prekės kodas (MPN): GV-N407TAORUS E-12GD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1245,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AORUS GeForce RTX 4070 Ti ELITE 12G - OC Edition - graphics card - GeForce RTX 4070 Ti - 12 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
| Memory: | 12 GB GDDR6X |
| Memory speed: | 21 Gbps |
| Core clock: | 2655 MHz |
| Cuda cores: | 7680 |
| Memory interface: | 192-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 7.06 cm x 34.2 cm x 15.3 cm |
| Manufacturer warranty: | 4-year warranty with product registration |
Funkcijos The evolving power of WINDFORCE AORUS Bionic Fan Tech Double ball bearing Large vapor chamber and heat-pipe Alternate spinning 3D Active Fan Angular fin design Screen Cooling Dual bios Protection metal back plate Power indicator PCB coating |
| Product description: | AORUS GeForce RTX 4070 Ti ELITE 12G - OC Edition - graphics card - GeForce RTX 4070 Ti - 12 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
| Memory: | 12 GB GDDR6X |
| Memory speed: | 21 Gbps |
| Core clock: | 2655 MHz |
| Cuda cores: | 7680 |
| Memory interface: | 192-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Dimensions (wxdxh): | 7.06 cm x 34.2 cm x 15.3 cm |
| Manufacturer warranty: | 4-year warranty with product registration |
Funkcijos
The evolving power of WINDFORCE
AORUS Bionic Fan Tech
Double ball bearing
Large vapor chamber and heat-pipe
Alternate spinning
3D Active Fan
Angular fin design
Screen Cooling
Dual bios
Protection metal back plate
Power indicator
PCB coating