GIGABYTE AORUS P750W 80+ GOLD Modular
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GP-AP750GM
Prekės kodas (MPN): GP-AP750GM
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 97,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AORUS P750W GP-AP750GM - power supply - 750 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.3/ EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 750 Watt |
| Output current: | +5V - 20 A +3.3V - 20 A +12V - 62 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 135 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 16 cm x 8.6 cm |
Aprašymas All capacitors of the P750W are high quality, to produce the efficient performance and to ensure the longer reliability. Funkcijos Smart fan Better protection |
| Product description: | AORUS P750W GP-AP750GM - power supply - 750 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 2.3/ EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 750 Watt |
| Output current: | +5V - 20 A +3.3V - 20 A +12V - 62 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 135 mm fan |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 16 cm x 8.6 cm |
Aprašymas
All capacitors of the P750W are high quality, to produce the efficient performance and to ensure the longer reliability.
Funkcijos
Smart fan
Better protection