Gigabyte AORUS MASTER BXHC4EEE64SP 16" IPS OLED i9-275HX/32GB/1TB/RTX 5090/Win11 Pro/ENG kbd/2Y Warranty | Gigabyte Aorus Master Gaming BZH | Dark Tide | 16 " | OLED | WQXGA | 2560 × 1600 p
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 5829,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 3.80 kg |
| Gross width (mm): | 450.00 mm |
| Net weight: | 3.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 110 pc(s) |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Charger: | 330W |
| Diagonal: | 16 " |
| Display surface: | Glossy |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | SO-DIMM DDR5 |
| Memory slots: | 2 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Colour of product: | Dark Tide |
| Processor cores: | 24 |
| HD type: | WQXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Processor family: | Intel Core Ultra 9 |
| Camera: | FHD (1080p) IR Webcam |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | US international |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 275HX |
| Producer product name: | Gaming BZH |
| Producer product family: | Aorus Master |
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Display: | 2560 × 1600 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |
| Total storage capacity: | 2000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 24 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery technology: | Li-polimer |
| Battery capacity (Watt hours): | 99 Wh |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 16 GB |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Weight (without accesories): | 2.5 kg |
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 3.80 kg |
| Gross width (mm): | 450.00 mm |
| Net weight: | 3.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 110 pc(s) |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Charger: | 330W |
| Diagonal: | 16 " |
| Display surface: | Glossy |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | SO-DIMM DDR5 |
| Memory slots: | 2 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Colour of product: | Dark Tide |
| Processor cores: | 24 |
| HD type: | WQXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Processor family: | Intel Core Ultra 9 |
| Camera: | FHD (1080p) IR Webcam |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | US international |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 275HX |
| Producer product name: | Gaming BZH |
| Producer product family: | Aorus Master |
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Display: | 2560 × 1600 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |
| Total storage capacity: | 2000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 24 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery technology: | Li-polimer |
| Battery capacity (Watt hours): | 99 Wh |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 16 GB |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Weight (without accesories): | 2.5 kg |