Gigabyte AORUS MASTER 16 BYH-C5EEE64SP | Dark Tide | 16 " | OLED | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | 240 Hz | Intel Core U9 | 275HX | 32 GB | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 50
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 11 vnt. 1-5 d.d. 11 / - vnt. | 4020,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 2.80 kg |
| Gross width (mm): | 370.00 mm |
| Net weight: | 2.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Diagonal: | 16 " |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Colour of product: | Dark Tide |
| Processor cores: | 24 |
| HD type: | WQXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Processor family: | Intel Core U9 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 275HX |
| Producer product name: | MASTER 16 BYH-C5EEE64SP |
| Producer product family: | AORUS |
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 2.80 kg |
| Gross width (mm): | 370.00 mm |
| Net weight: | 2.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Diagonal: | 16 " |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Colour of product: | Dark Tide |
| Processor cores: | 24 |
| HD type: | WQXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| Processor family: | Intel Core U9 |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 275HX |
| Producer product name: | MASTER 16 BYH-C5EEE64SP |
| Producer product family: | AORUS |
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Display: | 2560 x 1600 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |