GIGABYTE AORUS FI32U 31.5inch SS IPS
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): AORUS FI32U
Prekės kodas (MPN): AORUS FI32U
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1356,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte AORUS FI32U - LED monitor - 4K - 31.5" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 40 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.181 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 123% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.76 cm x 7.13 cm x 42.43 cm |
| Weight: | 10.9 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.4, TUV Eyesafe Display Certification |
Aprašymas AORUS FI32U, UHD resolution and equipped with the HDMI 2.1, 144Hz refresh rate and 1ms GTG for the most fluid gaming experience and awesome picture quality. The 10-bit color and super-wide color gamut of 95% DCI-P3/ 123% sRGB offering the outstanding color accuracy and consistency. It's DisplayHDR400 certified to ensure spectacular display quality, ultimate gaming and entertainment experience. Funkcijos The 4K experience HDMI 2.1 Audiophile sound |
| Product description: | Gigabyte AORUS FI32U - LED monitor - 4K - 31.5" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 40 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 144 Hz |
| Pixel pitch: | 0.181 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 123% sRGB, 95% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.76 cm x 7.13 cm x 42.43 cm |
| Weight: | 10.9 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.4, TUV Eyesafe Display Certification |
Aprašymas
AORUS FI32U, UHD resolution and equipped with the HDMI 2.1, 144Hz refresh rate and 1ms GTG for the most fluid gaming experience and awesome picture quality. The 10-bit color and super-wide color gamut of 95% DCI-P3/ 123% sRGB offering the outstanding color accuracy and consistency. It's DisplayHDR400 certified to ensure spectacular display quality, ultimate gaming and entertainment experience.
Funkcijos
The 4K experience
HDMI 2.1
Audiophile sound