GIGABYTE AORUS FI32Q X 32inch Monitor
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GIGABYTE AORUS FI32Q X
Prekės kodas (MPN): GIGABYTE AORUS FI32Q X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 996,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte AORUS FI32Q X - LED monitor - 32" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 32" |
| Energy class: | Class G |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 270 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2767 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 600 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 95% DCI-P3, 99% Adobe RGB, 157% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 72.91 cm x 29.3 cm x 59.67 cm |
| Weight: | 10.33 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.4 |
Funkcijos SS IPS panel with 1ms GTG & OC 270Hz QD Display, 8-bit color with HDR600 Premium Sound by Audio ESS SABRE HiFi ANC For Console & Black Equalizer Aim Stabilizer Sync & KVM AORUS GameAssist & OSD Sidekick Eye-care Gaming Monitor & Power Board Build-in |
| Product description: | Gigabyte AORUS FI32Q X - LED monitor - 32" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 32" |
| Energy class: | Class G |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 270 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2767 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 600 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 95% DCI-P3, 99% Adobe RGB, 157% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 72.91 cm x 29.3 cm x 59.67 cm |
| Weight: | 10.33 kg |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.4 |
Funkcijos
SS IPS panel with 1ms GTG & OC 270Hz
QD Display, 8-bit color with HDR600
Premium Sound by Audio ESS SABRE HiFi
ANC For Console & Black Equalizer
Aim Stabilizer Sync & KVM
AORUS GameAssist & OSD Sidekick
Eye-care Gaming Monitor & Power Board Build-in