GIGABYTE AORUS FI32Q 31.5in IPS monitor
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): AORUS FI32Q
Prekės kodas (MPN): AORUS FI32Q
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 953,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte AORUS FI32Q - LED monitor - 31.5" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 40 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.273 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 120% sRGB, 94% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.76 cm x 28.3 cm x 59.83 cm |
| Weight: | 10.8 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, DisplayPort 1.4 |
Funkcijos IPS panel with 1ms GTG and OC 170 Hz 8-bit color with HDR400 and HLG Premium sound by Audio ESS SABRE Hi-Fi Black Equalizer and Aim Stabilizer Sync and KVM Power board built-in and EyeSafe gaming monitor |
| Product description: | Gigabyte AORUS FI32Q - LED monitor - 31.5" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 40 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | SS IPS |
| Native resolution: | QHD 2560 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.273 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | DisplayHDR 400 |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 120% sRGB, 94% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.76 cm x 28.3 cm x 59.83 cm |
| Weight: | 10.8 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, DisplayPort 1.4 |
Funkcijos
IPS panel with 1ms GTG and OC 170 Hz
8-bit color with HDR400 and HLG
Premium sound by Audio ESS SABRE Hi-Fi
Black Equalizer and Aim Stabilizer Sync and KVM
Power board built-in and EyeSafe gaming monitor