GIGABYTE AORUS FI27Q-P 68.5cm 27inch TFT
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): AORUS FI27Q-P
Prekės kodas (MPN): AORUS FI27Q-P
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 867,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte AORUS FI27Q-P - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 31 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 2560 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2331 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 12000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour support: | 1.074 billion colours (10-bit) |
| Colour gamut: | 95% DCI-P3 wide |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.49 cm x 23.69 cm x 48.47 cm |
| Weight: | 8 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
Aprašymas The AORUS FI27Q-P is one of the most responsive gaming monitors in the market. By accelerating the twisting speed of the liquid crystals, the response time can be reduced to 1ms, and let you enjoy a fluent gaming experience without any ghosting effects. This feature is particularly useful with high tempo games! Funkcijos Wings of excellence Easy to get the perfect viewing angle |
| Product description: | Gigabyte AORUS FI27Q-P - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 31 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 2560 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2331 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 12000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour support: | 1.074 billion colours (10-bit) |
| Colour gamut: | 95% DCI-P3 wide |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.49 cm x 23.69 cm x 48.47 cm |
| Weight: | 8 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
Aprašymas
The AORUS FI27Q-P is one of the most responsive gaming monitors in the market. By accelerating the twisting speed of the liquid crystals, the response time can be reduced to 1ms, and let you enjoy a fluent gaming experience without any ghosting effects. This feature is particularly useful with high tempo games!
Funkcijos
Wings of excellence
Easy to get the perfect viewing angle