GIGABYTE AORUS FI27Q 68.5cm 27inch TFT
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): AORUS FI27Q
Prekės kodas (MPN): AORUS FI27Q
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 590,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte AORUS FI27Q - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 31 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 2560 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2331 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 12000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 95% DCI-P3 wide |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.49 cm x 23.69 cm x 48.47 cm |
| Weight: | 8 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
Aprašymas AORUS FI27Q gaming monitor boasts advanced LED systems. You'll be able to create a gaming ambiance exclusively to you with its intuitive UI and customizability. LED enthusiasts have the chance to show off their creativity with the ability to customize multiple zones independently. Funkcijos Sleek design Enhance your gaming skills Easy adjustments Superior performance |
| Product description: | Gigabyte AORUS FI27Q - LED monitor - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 31 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 2560 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2331 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 12000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Colour gamut: | 95% DCI-P3 wide |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.49 cm x 23.69 cm x 48.47 cm |
| Weight: | 8 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
Aprašymas
AORUS FI27Q gaming monitor boasts advanced LED systems. You'll be able to create a gaming ambiance exclusively to you with its intuitive UI and customizability. LED enthusiasts have the chance to show off their creativity with the ability to customize multiple zones independently.
Funkcijos
Sleek design
Enhance your gaming skills
Easy adjustments
Superior performance