Gigabyte AERO X16 1WH-93EEC64DH | 16 " | AMD Ryzen Al 7 | 350 | 32 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5070 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): 1WH93EEC64DH
Prekės kodas (MPN): 1WH93EEC64DH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 2447,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 2.20 kg |
| Gross width (mm): | 370.00 mm |
| Net weight: | 1.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 288 pc(s) |
| Diagonal: | 16 " |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Processor cores: | 8 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor family: | AMD Ryzen Al 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | US international |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 350 |
| Producer product name: | X16 1WH-93EEC64DH |
| Producer product family: | AERO |
| Processor boost frequency: | 5.0 GHz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 30.00 mm |
| Gross weight: | 2.20 kg |
| Gross width (mm): | 370.00 mm |
| Net weight: | 1.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.25 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 288 pc(s) |
| Diagonal: | 16 " |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Processor cores: | 8 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor family: | AMD Ryzen Al 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | US international |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 350 |
| Producer product name: | X16 1WH-93EEC64DH |
| Producer product family: | AERO |
| Processor boost frequency: | 5.0 GHz |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Aspect ratio: | 16:10 |