Gigabyte AERO X16 1VH-93EEC94DH | Lunar White | 16 " | QHD+ | 165 Hz | AMD Ryzen Al 7 | 350 | 16 GB | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): 1VH93EEC94DH
Prekės kodas (MPN): 1VH93EEC94DH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 22 vnt. 1-5 d.d. 22 / - vnt. | 2054,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 30.00 mm |
| Gross height (mm): | 370.00 mm |
| Gross weight: | 2.20 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 455 pc(s) |
| Diagonal: | 16 " |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Colour of product: | Lunar White |
| HD type: | QHD+ |
| Processor family: | AMD Ryzen Al 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | English |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 350 |
| Producer product name: | X16 1VH-93EEC94DH |
| Producer product family: | AERO |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Gross depth (mm): | 30.00 mm |
| Gross height (mm): | 370.00 mm |
| Gross weight: | 2.20 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 455 pc(s) |
| Diagonal: | 16 " |
| Discrete graphics adapter model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Colour of product: | Lunar White |
| HD type: | QHD+ |
| Processor family: | AMD Ryzen Al 7 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Discrete graphics memory type: | GDDR7 |
| Keyboard language: | English |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 350 |
| Producer product name: | X16 1VH-93EEC94DH |
| Producer product family: | AERO |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics adapter memory: | 8 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Memory layout (slots x size): | 1x16 GB |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |