Gigabyte A620M H 1.0 M/B Processor family AMD, Processor socket AM5, DDR5 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD A620, Micro AT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 97,26 € | |
| S2 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. |
- | 98,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 316 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD A620 |
| Producer product name: | A620M H 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos High performance: digital VRM solution Dual-channel RAM slots Advanced thermal design Impressive SSD performance PCIe slot with quick-release design Extended connectivity: DP, HDMI, USB-C Multiple temperature sensors and hybrid fan headers |
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 316 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD A620 |
| Producer product name: | A620M H 1.0 M/B |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos
High performance: digital VRM solution
Dual-channel RAM slots
Advanced thermal design
Impressive SSD performance
PCIe slot with quick-release design
Extended connectivity: DP, HDMI, USB-C
Multiple temperature sensors and hybrid fan headers