Gigabyte A520M S2H 1.0 Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Chipset AMD A, Micro ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 69,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 1.18 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD A |
| Producer product name: | A520M S2H 1.0 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 1.18 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD A |
| Producer product name: | A520M S2H 1.0 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Warranty: | 36 month(s) |