Gigabyte A520M H 1.0 Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Chipset AMD A, Micro ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 73,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 1.18 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD A |
| Producer product name: | A520M H 1.0 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 1.18 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD A |
| Producer product name: | A520M H 1.0 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Warranty: | 36 month(s) |