GIGABYTE A520M DS3H AM4 DDR4 mATX MB
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): A520M DS3H
Prekės kodas (MPN): A520M DS3H
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 95,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte A520M DS3H - 1.0 - motherboard - micro ATX - Socket AM4 - AMD A520 |
| Product type: | Motherboard - micro ATX |
| Chipset type: | AMD A520 |
| Processor socket: | 1 x Socket AM4 |
| Compatible processors: | Ryzen (supports 3rd Generation Ryzen / 3rd Generation Ryzen with Radeon Graphics) |
| Max ram size: | 128 GB |
| Ram supported: | 4 DIMM slots - DDR4, non-ECC, ECC, unbuffered |
| Storage ports: | 4 x SATA-600 (RAID), 1 x M.2 |
| Usb / firewire ports: | 4 x USB 3.2 Gen 1 + 2 x USB 2.0 + (2 x USB 3.2 Gen 1 + 2 x USB 2.0 via headers) |
| Max allocated ram size: | 16 GB |
| Audio: | HD Audio (8-channel) |
| Lan: | Gigabit Ethernet |
Aprašymas GIGABYTE A520M DS3H motherboard uses a 4+3 phases pure digital PWM + Low RDS(on) MOSFETs design to support the CPUs by offering incredible precision in delivering power to the motherboard's most power-hungry and energy-sensitive components as well as delivering enhanced system performance and ultimate hardware scalability. Funkcijos High-speed Gigabit LAN with automatic bandwidth allocation High-end audio capacitors Audio noise guard Smart Fan 5 Intelligent fan control design Hybrid fan pin headers Solid pin power connectors |
| Product description: | Gigabyte A520M DS3H - 1.0 - motherboard - micro ATX - Socket AM4 - AMD A520 |
| Product type: | Motherboard - micro ATX |
| Chipset type: | AMD A520 |
| Processor socket: | 1 x Socket AM4 |
| Compatible processors: | Ryzen (supports 3rd Generation Ryzen / 3rd Generation Ryzen with Radeon Graphics) |
| Max ram size: | 128 GB |
| Ram supported: | 4 DIMM slots - DDR4, non-ECC, ECC, unbuffered |
| Storage ports: | 4 x SATA-600 (RAID), 1 x M.2 |
| Usb / firewire ports: | 4 x USB 3.2 Gen 1 + 2 x USB 2.0 + (2 x USB 3.2 Gen 1 + 2 x USB 2.0 via headers) |
| Max allocated ram size: | 16 GB |
| Audio: | HD Audio (8-channel) |
| Lan: | Gigabit Ethernet |
Aprašymas
GIGABYTE A520M DS3H motherboard uses a 4+3 phases pure digital PWM + Low RDS(on) MOSFETs design to support the CPUs by offering incredible precision in delivering power to the motherboard's most power-hungry and energy-sensitive components as well as delivering enhanced system performance and ultimate hardware scalability.
Funkcijos
High-speed Gigabit LAN with automatic bandwidth allocation
High-end audio capacitors
Audio noise guard
Smart Fan 5
Intelligent fan control design
Hybrid fan pin headers
Solid pin power connectors