Gigabyte A520M DS3H AC (rev. 1.x) | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 85,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 244.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 363 pc(s) |
| Producer product name: | A520M DS3H AC (rev. 1.x) |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 244.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 244.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 363 pc(s) |
| Producer product name: | A520M DS3H AC (rev. 1.x) |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |