Gigabyte A520I AC Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD A, Mini ITX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 2026-05-27 - / 5 vnt. | - | 121,53 € | |
| S2 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. |
- | 125,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.00 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 328.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD A |
| Producer product name: | A520I AC |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Mini ITX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Palette Qty: | 432 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos Dual-channel unbuffered DDR4 Direct 6 phases digital VRM solution with 55A DrMOS Ultra-fast NVMe PCIe 3.0 x4 M.2 Onboard Intel dual-band 802.11ac Wi-Fi and BT 4.2 with Ultra Durable antenna GIGABYTE exclusive 8118 gaming GbE LAN with bandwidth management RGB Fusion 2.0 with addressable LED and RGB LED strip support Smart Fan 5 features multiple temperature sensors and hybrid fan headers with Fan Stop Anti-sulfur resistors design |
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 1.00 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 328.00 g |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD A |
| Producer product name: | A520I AC |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Mini ITX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Palette Qty: | 432 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos
Dual-channel unbuffered DDR4
Direct 6 phases digital VRM solution with 55A DrMOS
Ultra-fast NVMe PCIe 3.0 x4 M.2
Onboard Intel dual-band 802.11ac Wi-Fi and BT 4.2 with Ultra Durable antenna
GIGABYTE exclusive 8118 gaming GbE LAN with bandwidth management
RGB Fusion 2.0 with addressable LED and RGB LED strip support
Smart Fan 5 features multiple temperature sensors and hybrid fan headers with Fan Stop
Anti-sulfur resistors design