Gigabyte A520 AORUS ELITE 1.0 Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 4, Number of SATA connectors 4 x SATA 6Gb/s connectors, Chipset AMD A, ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 101,95 € | |
| S2 | - / - | - | 101,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 380.00 mm |
| Gross height (mm): | 130.00 mm |
| Gross weight: | 1.78 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 1.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD A |
| Producer product name: | A520 AORUS ELITE 1.0 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Number of SATA connectors: | 4 x SATA 6Gb/s connectors |
| Processor socket: | AM4 |
| Palette Qty: | 113 pc(s) |
Funkcijos Supports 3rd Gen AMD Ryzen processors Dual channel ECC / non-ECC unbuffered DDR4, 4 DIMMs 5+3 phases pure digital VRM solution with Low RDS(on) MOSFETs Ultra-fast NVMe PCIe 3.0 x 4 M.2 connector AMP-UP audio with ALC1200 and high-end audio capacitors GIGABYTE exclusive 8118 Gaming LAN with Bandwidth Management HDMI, DVI-D ports for multiple display RGB FUSION 2.0 supports addressable LED and RGB LED strips Smart Fan 5 features multiple temperature sensors, hybrid fan headers with FAN STOP Pre-installed IO shield for easy and quick installation |
| Gross depth (mm): | 380.00 mm |
| Gross height (mm): | 130.00 mm |
| Gross weight: | 1.78 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 1.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD A |
| Producer product name: | A520 AORUS ELITE 1.0 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Number of SATA connectors: | 4 x SATA 6Gb/s connectors |
| Processor socket: | AM4 |
| Palette Qty: | 113 pc(s) |
Funkcijos
Supports 3rd Gen AMD Ryzen processors
Dual channel ECC / non-ECC unbuffered DDR4, 4 DIMMs
5+3 phases pure digital VRM solution with Low RDS(on) MOSFETs
Ultra-fast NVMe PCIe 3.0 x 4 M.2 connector
AMP-UP audio with ALC1200 and high-end audio capacitors
GIGABYTE exclusive 8118 Gaming LAN with Bandwidth Management
HDMI, DVI-D ports for multiple display
RGB FUSION 2.0 supports addressable LED and RGB LED strips
Smart Fan 5 features multiple temperature sensors, hybrid fan headers with FAN STOP
Pre-installed IO shield for easy and quick installation