Gigabyte | MO34WQC2 EK1 | 34 " | OLED | WQHD | 240 Hz | 0.03 ms | 3440 x 1440 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-05-13 - / 1 vnt. | 939,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 466.00 mm |
| Gross weight: | 12.24 kg |
| Gross width (mm): | 370.00 mm |
| Net weight: | 9.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 380.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.38 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 20 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 3440 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| HD type: | WQHD |
| Panel type: | OLED |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 0.03 ms |
| Producer product name: | MO34WQC2 EK1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 18W |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 34 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 466.00 mm |
| Gross weight: | 12.24 kg |
| Gross width (mm): | 370.00 mm |
| Net weight: | 9.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 380.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.38 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Palette Qty: | 20 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 3440 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| HD type: | WQHD |
| Panel type: | OLED |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 0.03 ms |
| Producer product name: | MO34WQC2 EK1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 18W |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 34 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |