Gigabyte | MO34WQC2 EK1 | 34 " | OLED | WQHD | 240 Hz | 0.03 ms | 3440 x 1440 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Gamintojas: Gigabyte
Prekės kodas (MPN): MO34WQC2 EK1
PVM: Be Su
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą. Garantija
36 mėn.
Pagrindinės savybės
Gross depth (mm):250.00 mm
Gross height (mm):466.00 mm
Gross weight:12.24 kg
Gross width (mm):370.00 mm
Net weight:9.86 kg
Packing quantity:1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard:2000.00 g
Plastic (No PET):380.00 g
Tare weight (kg):2.38 kg
Volume (m3):0.04 m³
Embeeded battery:No
WEEE tax:Yes
WEE classification:CL109:2:2017-04-01
Producer:Gigabyte
Palette Qty:20 pc(s)
Tilt adjustment:Yes
Display:3440 x 1440 pixels
VESA mounting:Yes
Built-in speaker(s):Yes
VESA mounting interfaces:100 x 100 mm
Display brightness:250 cd/m²
HD type:WQHD
Panel type:OLED
TV tuner integrated:No
Response time:0.03 ms
Producer product name:MO34WQC2 EK1
DisplayPorts quantity:1
Ethernet LAN (RJ-45) ports:No
Viewing angle, vertical:178 °
Maximum refresh rate:240 Hz
Height adjustment:Yes
Viewing angle, horizontal:178 °
USB-C:Yes
USB-C power delivery:18W
HDMI ports quantity:2
Display diagonal:34 "
Swivelling:Yes
Warranty:36 month(s)
Gross depth (mm):250.00 mm
Gross height (mm):466.00 mm
Gross weight:12.24 kg
Gross width (mm):370.00 mm
Net weight:9.86 kg
Packing quantity:1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard:2000.00 g
Plastic (No PET):380.00 g
Tare weight (kg):2.38 kg
Volume (m3):0.04 m³
Embeeded battery:No
WEEE tax:Yes
Producer:Gigabyte
Palette Qty:20 pc(s)
Tilt adjustment:Yes
Display:3440 x 1440 pixels
VESA mounting:Yes
Built-in speaker(s):Yes
Display brightness:250 cd/m²
HD type:WQHD
Panel type:OLED
TV tuner integrated:No
Response time:0.03 ms
DisplayPorts quantity:1
Ethernet LAN (RJ-45) ports:No
Viewing angle, vertical:178 °
Maximum refresh rate:240 Hz
Height adjustment:Yes
USB-C:Yes
USB-C power delivery:18W
HDMI ports quantity:2
Display diagonal:34 "