Gigabyte | GS34WQC EK1 | 34 " | VA | 21:9 | 135 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 292,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 567.00 mm |
| Gross height (mm): | 196.00 mm |
| Gross weight: | 11.30 kg |
| Gross width (mm): | 995.00 mm |
| Net weight: | 10.00 kg |
| Paper/Pasteboard: | 1100.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.30 kg |
| Volume (m3): | 0.11 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Palette Qty: | 8 pc(s) |
| Producer product name: | GS34WQC EK1 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 4000:1 |
| Display: | 3440 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Display surface: | Non-glare |
| Colour of product: | Black |
| Panel type: | VA |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 1 ms |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Height adjustment: | 10 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 135 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 34 " |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 567.00 mm |
| Gross height (mm): | 196.00 mm |
| Gross weight: | 11.30 kg |
| Gross width (mm): | 995.00 mm |
| Net weight: | 10.00 kg |
| Paper/Pasteboard: | 1100.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.30 kg |
| Volume (m3): | 0.11 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Palette Qty: | 8 pc(s) |
| Producer product name: | GS34WQC EK1 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 4000:1 |
| Display: | 3440 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Display surface: | Non-glare |
| Colour of product: | Black |
| Panel type: | VA |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 1 ms |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Height adjustment: | 10 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 135 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 34 " |
| Warranty: | 36 month(s) |