Gigabyte | GS25F2 EU | 24.5 " | IPS | FHD | 200 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 27 vnt. 1-5 d.d. 27 / - vnt. | - | 124,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 4.00 kg |
| Net weight: | 3.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 712.00 g |
| Plastic (No PET): | 178.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.89 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 16.7 |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| HD type: | FHD |
| Display surface: | Non-glare |
| Connectivity: | HDMI, Displayport, Earphone Jack |
| Dimensions with stand: | 55.69 x 40.20 x 17.94 cm |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 1 ms |
| Producer product name: | GS25F2 EU |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 200 Hz |
| Height adjustment: | No |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 24.5 " |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross weight: | 4.00 kg |
| Net weight: | 3.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 712.00 g |
| Plastic (No PET): | 178.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.89 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Gigabyte |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 16.7 |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| HD type: | FHD |
| Display surface: | Non-glare |
| Connectivity: | HDMI, Displayport, Earphone Jack |
| Dimensions with stand: | 55.69 x 40.20 x 17.94 cm |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 1 ms |
| Producer product name: | GS25F2 EU |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 200 Hz |
| Height adjustment: | No |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 24.5 " |
| Warranty: | 36 month(s) |