Gigabyte | GP-P550B | 550 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | - | 56,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 121 mm |
| Gross height (mm): | 207 mm |
| Gross weight: | 2.021 kg |
| Gross width (mm): | 255 mm |
| Net weight: | 1.621 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.006386985 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 550 W |
| Producer product name: | GP-P550B |
| Certification: | 80 PLUS Bronze certified |
| Gross depth master carton: | 530 mm |
| Gross width master carton: | 625 mm |
| Gross height master carton: | 260 mm |
| Net weight master carton: | 20.21 kg |
| Tare weight master carton: | 1.464 kg |
| Palette Qty: | 200 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer: | Gigabyte |
| Gross depth (mm): | 121 mm |
| Gross height (mm): | 207 mm |
| Gross weight: | 2.021 kg |
| Gross width (mm): | 255 mm |
| Net weight: | 1.621 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.006386985 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 550 W |
| Producer product name: | GP-P550B |
| Certification: | 80 PLUS Bronze certified |
| Gross depth master carton: | 530 mm |
| Gross width master carton: | 625 mm |
| Gross height master carton: | 260 mm |
| Net weight master carton: | 20.21 kg |
| Tare weight master carton: | 1.464 kg |
| Palette Qty: | 200 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer: | Gigabyte |