Gigabyte | GP-P450B | 450 W
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 46,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 255 mm |
| Gross height (mm): | 207 mm |
| Gross weight: | 1.992 kg |
| Gross width (mm): | 120 mm |
| Net weight: | 1.592 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.0063342 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 450 W |
| Producer product name: | GP-P450B |
| Certification: | 80 PLUS Bronze certified |
| Palette Qty: | 273 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer: | Gigabyte |
| Gross depth (mm): | 255 mm |
| Gross height (mm): | 207 mm |
| Gross weight: | 1.992 kg |
| Gross width (mm): | 120 mm |
| Net weight: | 1.592 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.0063342 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Nominal power: | 450 W |
| Producer product name: | GP-P450B |
| Certification: | 80 PLUS Bronze certified |
| Palette Qty: | 273 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer: | Gigabyte |