Gigabyte | GP-GSTFS31256GTND | 256 GB | Solid-state drive interface SATA | Read speed 520 MB/s | Write speed 500 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. | - | 82,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150 mm |
| Gross height (mm): | 121 mm |
| Gross weight: | 0.085 kg |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Net weight: | 0.042 kg |
| Packing quantity: | 40 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.000363 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 9 g |
| Producer product name: | GP-GSTFS31256GTND |
| Hard drive size: | 2.5 " |
| Paper/Pasteboard: | 34 g |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Write speed: | 500 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Gross depth master carton: | 490 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 230 mm |
| Net weight master carton: | 3.4 kg |
| Tare weight master carton: | 0.321 kg |
| Palette Qty: | 2120 pc(s) |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150 mm |
| Gross height (mm): | 121 mm |
| Gross weight: | 0.085 kg |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Net weight: | 0.042 kg |
| Packing quantity: | 40 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.000363 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 9 g |
| Producer product name: | GP-GSTFS31256GTND |
| Hard drive size: | 2.5 " |
| Paper/Pasteboard: | 34 g |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Write speed: | 500 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Gross depth master carton: | 490 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 230 mm |
| Net weight master carton: | 3.4 kg |
| Tare weight master carton: | 0.321 kg |
| Palette Qty: | 2120 pc(s) |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 36 month(s) |