Gigabyte | GP-GSTFS31240GNTD | 240 GB | SSD form factor 2.5-inch | Solid-state drive interface SATA | Read speed 500 MB/s | Write speed 420 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 65,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150 mm |
| Gross height (mm): | 24 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 121 mm |
| Net weight: | 0.461 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.289 kg |
| Volume (m3): | 0.0004356 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 240 GB |
| Write speed: | 420 MB/s |
| Read speed: | 500 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Producer product name: | GP-GSTFS31240GNTD |
| SSD form factor: | 2.5-inch |
| Paper/Pasteboard: | 280 g |
| Plastic (No PET): | 9 g |
| Gross depth master carton: | 237 mm |
| Gross width master carton: | 130 mm |
| Gross height master carton: | 162 mm |
| Net weight master carton: | 7.5 kg |
| Tare weight master carton: | 0.05 kg |
| Palette Qty: | 1320 pc(s) |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150 mm |
| Gross height (mm): | 24 mm |
| Gross weight: | 0.75 kg |
| Gross width (mm): | 121 mm |
| Net weight: | 0.461 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.289 kg |
| Volume (m3): | 0.0004356 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 240 GB |
| Write speed: | 420 MB/s |
| Read speed: | 500 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Producer product name: | GP-GSTFS31240GNTD |
| SSD form factor: | 2.5-inch |
| Paper/Pasteboard: | 280 g |
| Plastic (No PET): | 9 g |
| Gross depth master carton: | 237 mm |
| Gross width master carton: | 130 mm |
| Gross height master carton: | 162 mm |
| Net weight master carton: | 7.5 kg |
| Tare weight master carton: | 0.05 kg |
| Palette Qty: | 1320 pc(s) |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 36 month(s) |