Gigabyte | Gaming Monitor | GS27FC EK1 | 27 " | VA | FHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 135,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 720.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 7.80 kg |
| Gross width (mm): | 470.00 mm |
| Net weight: | 5.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.60 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt angle: | -5/20 ° |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Display diagonal: | 27 " |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | FHD |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Panel type: | VA |
| Producer product name: | GS27FC EK1 |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Display: | 1920 x 1080 |
| Response time: | 1 ms |
| Pivot: | No |
| TV tuner integrated: | No |
| Height adjustment: | No |
| Swivelling: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| Touchscreen: | No |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| VESA mounting: | Yes |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Producer product family: | Gaming Monitor |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Display surface: | Non-glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Energy efficiency class: | E |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 720.00 mm |
| Gross height (mm): | 200.00 mm |
| Gross weight: | 7.80 kg |
| Gross width (mm): | 470.00 mm |
| Net weight: | 5.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.60 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 13 pc(s) |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt angle: | -5/20 ° |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Display diagonal: | 27 " |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | FHD |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Panel type: | VA |
| Producer product name: | GS27FC EK1 |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Display: | 1920 x 1080 |
| Response time: | 1 ms |
| Pivot: | No |
| TV tuner integrated: | No |
| Height adjustment: | No |
| Swivelling: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Built-in speaker(s): | No |
| Touchscreen: | No |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| VESA mounting: | Yes |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Producer product family: | Gaming Monitor |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Display surface: | Non-glare |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Energy efficiency class: | E |
| Producer: | Gigabyte |
| Warranty: | 36 month(s) |