GIG GV-N1030D4-2GL Gigabyte GeForce GT 1
Gamintojas: GIGABYTE
Prekės kodas (MPN): GV-N1030D4-2GL
Prekės kodas (MPN): GV-N1030D4-2GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | 148,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Gigabyte GT 1030 Low Profile D4 2G - graphics card - GF GT 1030 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Memory: | 2 GB DDR4 |
| Core clock: | 1177 MHz |
| Boost clock: | 1417 MHz |
| Cuda cores: | 384 |
| Effective memory clock: | 2100 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 4096 x 2160 |
| Max monitors supported: | 2 |
| Interfaces details: | DVI-D HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Dimensions (wxdxh): | 1.47 cm x 14.99 cm x 6.89 cm |
Aprašymas Low profile design with one slot and 150mm card length saves more spaces to fit slim or smaller system. Equipped with a DVI-D and a HDMI port, the card supports up to 4K high resolution. Engineered with the high-quality chokes and capacitors, this graphic card delivers outstanding performance and durable system lifespan. Funkcijos Low profile design Ultra durable components Smooth and crisp visual |
| Product description: | Gigabyte GT 1030 Low Profile D4 2G - graphics card - GF GT 1030 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Memory: | 2 GB DDR4 |
| Core clock: | 1177 MHz |
| Boost clock: | 1417 MHz |
| Cuda cores: | 384 |
| Effective memory clock: | 2100 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 4096 x 2160 |
| Max monitors supported: | 2 |
| Interfaces details: | DVI-D HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Dimensions (wxdxh): | 1.47 cm x 14.99 cm x 6.89 cm |
Aprašymas
Low profile design with one slot and 150mm card length saves more spaces to fit slim or smaller system. Equipped with a DVI-D and a HDMI port, the card supports up to 4K high resolution.
Engineered with the high-quality chokes and capacitors, this graphic card delivers outstanding performance and durable system lifespan.
Funkcijos
Low profile design
Ultra durable components
Smooth and crisp visual