GENESIS Zircon 660 PRO Gaming Mouse, 12000DPI, Wireless, Black
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NMG-2193
Prekės kodas (MPN): NMG-2193
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 2026-05-04 - / 12 vnt. | - | 62,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 0.342 kg |
| Net weight: | 0.23 kg |
| Paper/Pasteboard: | 114 g |
| Tare weight (kg): | 0.114 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 2924 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 170 mm |
| Gross width (mm): | 90 mm |
| Gross height (mm): | 40 mm |
| Volume (m3): | 0.000612 m³ |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 0.342 kg |
| Net weight: | 0.23 kg |
| Paper/Pasteboard: | 114 g |
| Tare weight (kg): | 0.114 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 2924 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 170 mm |
| Gross width (mm): | 90 mm |
| Gross height (mm): | 40 mm |
| Volume (m3): | 0.000612 m³ |
| Warranty: | 24 month(s) |