Genesis Zircon 660 PRO | Wireless/Wired | Gaming Mouse | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 47,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Genesis |
| Paper/Pasteboard: | 114 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.342 kg |
| Net weight: | 0.228 kg |
| Tare weight (kg): | 0.114 kg |
| Palette Qty: | 2924 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 180 mm |
| Gross width (mm): | 120 mm |
| Gross height (mm): | 50 mm |
| Volume (m3): | 0.00108 m³ |
| Programmable mouse buttons: | Yes |
| Type: | Wireless/Wired |
| Colour of product: | White |
| Producer product name: | Zircon 660 PRO |
| Cable length: | 1.8 m |
| Number of buttons: | 6 |
| Connection type: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Frequency response: | 1000 Hz |
| Key life span: | 80M |
| Sensors: | Optical |
| Switch type: | Mechanical |
| Device type: | Gaming Mouse |
| Wireless connection: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Genesis |
| Paper/Pasteboard: | 114 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 0.342 kg |
| Net weight: | 0.228 kg |
| Tare weight (kg): | 0.114 kg |
| Palette Qty: | 2924 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 180 mm |
| Gross width (mm): | 120 mm |
| Gross height (mm): | 50 mm |
| Volume (m3): | 0.00108 m³ |
| Programmable mouse buttons: | Yes |
| Type: | Wireless/Wired |
| Colour of product: | White |
| Producer product name: | Zircon 660 PRO |
| Cable length: | 1.8 m |
| Number of buttons: | 6 |
| Connection type: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Frequency response: | 1000 Hz |
| Key life span: | 80M |
| Sensors: | Optical |
| Switch type: | Mechanical |
| Device type: | Gaming Mouse |
| Wireless connection: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |