Genesis Zircon 500 | Wireless/Wired | Gaming Mouse | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | Black
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NMG-2113
Prekės kodas (MPN): NMG-2113
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d.24 vnt. 2026-05-04 13 / 24 vnt. | - | 29,67 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 175.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.23 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 96.80 g |
| Plastic (No PET): | 24.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 1561 pc(s) |
| Connection type: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Device type: | Gaming Mouse |
| Programmable mouse buttons: | Yes |
| Type: | Wireless/Wired |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | Zircon 500 |
| Cable length: | 1.6 m |
| Number of buttons: | 6 |
| Key life span: | 60 M |
| Sensors: | Optical |
| Switch type: | Mechanical |
| Sensor DPI: | 10000 DPI |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 175.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.23 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 96.80 g |
| Plastic (No PET): | 24.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 1561 pc(s) |
| Connection type: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Device type: | Gaming Mouse |
| Programmable mouse buttons: | Yes |
| Type: | Wireless/Wired |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | Zircon 500 |
| Cable length: | 1.6 m |
| Number of buttons: | 6 |
| Key life span: | 60 M |
| Sensors: | Optical |
| Switch type: | Mechanical |
| Sensor DPI: | 10000 DPI |
| Warranty: | 24 month(s) |