GENESIS Xenon 220 Gaming Mouse, 500 - 6400DPI, Wired, Black
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NMG-1572
Prekės kodas (MPN): NMG-1572
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 2026-05-04 - / 12 vnt. | - | 20,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 135 mm |
| Gross height (mm): | 200 mm |
| Gross weight: | 0.227 kg |
| Gross width (mm): | 60 mm |
| Net weight: | 0.127 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| PET: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00162 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Device type: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 135 mm |
| Gross height (mm): | 200 mm |
| Gross weight: | 0.227 kg |
| Gross width (mm): | 60 mm |
| Net weight: | 0.127 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| PET: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00162 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Device type: | |
| Warranty: | 24 month(s) |