Genesis Thulium 100 Headphone Stand | NGM-2231 | Black
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NGM-2231
Prekės kodas (MPN): NGM-2231
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 30 vnt. 2026-07-07 - / 30 vnt. | - | 9,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 261.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 26.00 g |
| Plastic (No PET): | 14.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | NGM-2231 |
| Producer product family: | Thulium 100 Headphone Stand |
| Palette Qty: | 1204 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 261.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 26.00 g |
| Plastic (No PET): | 14.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | NGM-2231 |
| Producer product family: | Thulium 100 Headphone Stand |
| Palette Qty: | 1204 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |