Genesis THOR 660 G2 RBG Mechanical Gaming Keyboard, Gateron Brown Switch,US Layout, Wireless, White
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NKG-2197
Prekės kodas (MPN): NKG-2197
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 75,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 293.00 mm |
| Gross height (mm): | 39.00 mm |
| Gross weight: | 0.95 kg |
| Gross width (mm): | 102.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 293.00 mm |
| Gross height (mm): | 39.00 mm |
| Gross weight: | 0.95 kg |
| Gross width (mm): | 102.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.35 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Warranty: | 24 month(s) |