Genesis THOR 660 G2 | Gaming keyboard | Wireless/Wired | US | Black | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | Linear
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 105,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 325.00 mm |
| Gross height (mm): | 510.00 mm |
| Gross weight: | 0.69 kg |
| Gross width (mm): | 145.00 mm |
| Net weight: | 0.57 kg |
| Paper/Pasteboard: | 1177.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Genesis |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Palette Qty: | 360 pc(s) |
| Keyboard layout: | US |
| Connector type: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Type: | Gaming keyboard |
| Colour of product: | Black |
| Connectivity technology: | Wireless/Wired |
| Producer product name: | THOR 660 G2 |
| Illumination: | RGB |
| Switch type: | Linear |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 325.00 mm |
| Gross height (mm): | 510.00 mm |
| Gross weight: | 0.69 kg |
| Gross width (mm): | 145.00 mm |
| Net weight: | 0.57 kg |
| Paper/Pasteboard: | 1177.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Genesis |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Palette Qty: | 360 pc(s) |
| Keyboard layout: | US |
| Connector type: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Type: | Gaming keyboard |
| Colour of product: | Black |
| Connectivity technology: | Wireless/Wired |
| Producer product name: | THOR 660 G2 |
| Illumination: | RGB |
| Switch type: | Linear |
| Warranty: | 24 month(s) |