Genesis Thor 404 | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | White | USB | Gateron Yellow Pro
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NKG-2299
Prekės kodas (MPN): NKG-2299
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 113,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 465.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 1.46 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.96 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Keyboard layout: | US |
| Connector type: | USB |
| Type: | Mechanical Gaming Keyboard |
| Colour of product: | White |
| Connectivity technology: | Wired |
| Producer product name: | Thor 404 |
| Bluetooth: | No |
| Illumination: | RGB |
| Backlight: | 20 modes |
| Switch type: | Gateron Yellow Pro |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 465.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 1.46 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.96 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Keyboard layout: | US |
| Connector type: | USB |
| Type: | Mechanical Gaming Keyboard |
| Colour of product: | White |
| Connectivity technology: | Wired |
| Producer product name: | Thor 404 |
| Bluetooth: | No |
| Illumination: | RGB |
| Backlight: | 20 modes |
| Switch type: | Gateron Yellow Pro |
| Warranty: | 24 month(s) |