Genesis THOR 303 TKL, Mechanical Gaming Keyboard, RGB LED light, US, Black, Wired, USB Type-A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 69,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 375 mm |
| Gross height (mm): | 50 mm |
| Gross weight: | 1.152 kg |
| Gross width (mm): | 180 mm |
| Net weight: | 0.875 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200 g |
| Plastic (No PET): | 77 g |
| Tare weight (kg): | 0.277 kg |
| Volume (m3): | 0.003375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| TI weight (kg): | 0.10 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Tare other: | 49 g |
| Keyboard layout: | US |
| Keyboard type: | Mechanical Gaming Keyboard |
| Keyboard colour: | Black |
| Product name: | THOR 303 TKL |
| Connectivity technology: | Wired |
| Type: | Mechanical Gaming Keyboard |
| RGB LED light: | Yes |
| Backlight type: | RGB |
| Keyboard weight: | 865 g |
| Connector type: | USB Type-A |
| Material: | Aluminium, ABS |
| Switch type: | Replaceable "HOT SWAP" Switches |
| Palette Qty: | 256 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 375 mm |
| Gross height (mm): | 50 mm |
| Gross weight: | 1.152 kg |
| Gross width (mm): | 180 mm |
| Net weight: | 0.875 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200 g |
| Plastic (No PET): | 77 g |
| Tare weight (kg): | 0.277 kg |
| Volume (m3): | 0.003375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| TI weight (kg): | 0.10 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Tare other: | 49 g |
| Keyboard layout: | US |
| Keyboard type: | Mechanical Gaming Keyboard |
| Keyboard colour: | Black |
| Product name: | THOR 303 TKL |
| Connectivity technology: | Wired |
| Type: | Mechanical Gaming Keyboard |
| RGB LED light: | Yes |
| Backlight type: | RGB |
| Keyboard weight: | 865 g |
| Connector type: | USB Type-A |
| Material: | Aluminium, ABS |
| Switch type: | Replaceable "HOT SWAP" Switches |
| Palette Qty: | 256 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |