Genesis Neon 213 RGB Gaming Headset with Microphone, Black
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NSG-2306
Prekės kodas (MPN): NSG-2306
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 28,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 233.00 mm |
| Gross height (mm): | 244.00 mm |
| Gross weight: | 0.63 kg |
| Gross width (mm): | 122.00 mm |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 216.00 g |
| Plastic (No PET): | 54.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.27 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 125 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 233.00 mm |
| Gross height (mm): | 244.00 mm |
| Gross weight: | 0.63 kg |
| Gross width (mm): | 122.00 mm |
| Net weight: | 0.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 216.00 g |
| Plastic (No PET): | 54.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.27 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 125 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |