Genesis Gaming Mouse | Zircon 880 Pro 8k | Wireless | 2.4GHz, Bluetooth | White
Gamintojas: Genesis
Prekės kodas (MPN): NMG-2382
Prekės kodas (MPN): NMG-2382
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. | - | 92,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 175.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.24 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 70.00 g |
| Plastic (No PET): | 31.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 1561 pc(s) |
| Backlight: | No |
| Connection type: | 2.4GHz, Bluetooth |
| Programmable mouse buttons: | Yes |
| Switch type: | Optical |
| Acceleration (G): | 50 |
| Producer product name: | Zircon 880 Pro 8k |
| Sensors: | PixArt PAW3950 |
| DPI: | 50-30000 |
| Number of buttons: | 6 |
| Key life span: | 150 M |
| Device type: | Wireless |
| Colour of product: | White |
| Producer product family: | Gaming Mouse |
| Width: | 65 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 175.00 mm |
| Gross height (mm): | 55.00 mm |
| Gross weight: | 0.24 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 70.00 g |
| Plastic (No PET): | 31.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Genesis |
| Palette Qty: | 1561 pc(s) |
| Backlight: | No |
| Connection type: | 2.4GHz, Bluetooth |
| Programmable mouse buttons: | Yes |
| Switch type: | Optical |
| Acceleration (G): | 50 |
| Producer product name: | Zircon 880 Pro 8k |
| Sensors: | PixArt PAW3950 |
| DPI: | 50-30000 |
| Number of buttons: | 6 |
| Key life span: | 150 M |
| Device type: | Wireless |
| Colour of product: | White |
| Producer product family: | Gaming Mouse |
| Width: | 65 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |