Genesis Gaming Headset Radon 800 Built-in microphone, Black, Wired, On-Ear
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 64,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 226.00 mm |
| Gross height (mm): | 118.00 mm |
| Gross weight: | 0.88 kg |
| Gross width (mm): | 254.00 mm |
| Net weight: | 0.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 89.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Connector type: | USB Type-A, Mini Jack |
| Wearing style: | On-Ear |
| Microphone sensitivity: | -42 dB |
| Device connectivity: | Wired |
| Driver size: | 40 mm |
| Impedance: | 32 Ω |
| Producer product name: | Radon 800 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Headphones connection type: | Wired |
| Material: | Artificial leather, Textile material |
| Headphone frequency: | 20-20k Hz |
| Microphone frequency: | 100-10k Hz |
| Illumination: | Yes |
| USB charging port: | No |
| Wireless connection: | No |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | No |
| Palette Qty: | 128 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 226.00 mm |
| Gross height (mm): | 118.00 mm |
| Gross weight: | 0.88 kg |
| Gross width (mm): | 254.00 mm |
| Net weight: | 0.49 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 89.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.39 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Connector type: | USB Type-A, Mini Jack |
| Wearing style: | On-Ear |
| Microphone sensitivity: | -42 dB |
| Device connectivity: | Wired |
| Driver size: | 40 mm |
| Impedance: | 32 Ω |
| Producer product name: | Radon 800 |
| Producer product family: | Gaming Headset |
| Headphones connection type: | Wired |
| Material: | Artificial leather, Textile material |
| Headphone frequency: | 20-20k Hz |
| Microphone frequency: | 100-10k Hz |
| Illumination: | Yes |
| USB charging port: | No |
| Wireless connection: | No |
| Noise canceling: | No |
| Wireless: | No |
| Palette Qty: | 128 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |