Genesis Gaming Headset Radon 720 Virtual, USB, NSG-0999, Black, Wired, Built-in microphone
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 49,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross weight: | 0.67 kg |
| Net weight: | 0.381 kg |
| Tare weight (kg): | 0.289 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 234 g |
| Plastic (No PET): | 55 g |
| Product name: | NSG-0999 |
| Product family: | Gaming Headset Radon 720 Virtual |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Connector type: | USB |
| Headphones connection type: | Wired |
| Other features: | Sound system - Virtual 7.1. Backlight red colour. |
| Wearing style: | Headband/On-Ear |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 255.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross weight: | 0.67 kg |
| Net weight: | 0.381 kg |
| Tare weight (kg): | 0.289 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 234 g |
| Plastic (No PET): | 55 g |
| Product name: | NSG-0999 |
| Product family: | Gaming Headset Radon 720 Virtual |
| Colour: | Black |
| Built-in microphone: | Yes |
| Connector type: | USB |
| Headphones connection type: | Wired |
| Other features: | Sound system - Virtual 7.1. Backlight red colour. |
| Wearing style: | Headband/On-Ear |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wireless connection: | |
| USB charging port: | |
| Type: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Warranty: | 24 month(s) |